לוגו המרכז צור יצחק גדול

מחלקת הנוער צור יצחק

מחלקת הנוער שואפת לתת בית ליוזמות חברתיות, מנהיגות ויצירה. אנו מאמינים כי פיתוח וביסוס קהילה צעירה חזקה ואיכותית בעלת זיקה לישוב, תגביר את תחושת השייכות של הנוער ומעבר לכך, תאפשר את מימוש הפוטנציאל האישי בכל אחת ואחד בכל תחום שיחפצו בו.

מחלקת הנוער צור יצחק

מהווה גוף מוביל ומתווך בין ועד היישוב, המועצה האזורית ובין הרצונות, הבקשות והחלומות של נערי ונערות היישוב, מנהלת הנוער היא המקבילה של מועצת הנוער הבית ספרית והמועצתית. מנהלת הנוער היא המקום של בני הנוער בישוב להגיד את דעתם ולהשפיע, ברמת בית הנוער, מחלקת הנוער היישובית ובדברים שונים אשר מתנהלים בישוב ונוגעים בחיי בני הנוער. מנהלת הנוער מתנהלת כגוף עצמאי לשכבות ז-יב הכוללת פיקוח וליווי של מנהל מחלקת הנוער היישובית.
יום פעילות: יום שלישי בשעה 19:00 בבית הנוער

בנצ"י (בית נוער צור יצחק)

לוגו-בנציR

(בית נוער צור יצחק), הבית של הנוער בצור יצחק. מקום שבו בני הנוער להגיע אליו אחר הצהריים והערב להכין שיעורי בית, לפגוש חברים, להיות בקבוצות תוכן או סתם להעביר ערב עם צוות בית הנוער ולהכיר בני נוער כמוהם.
בית הנוער מופעל על ידי מדריכי נוער בוגרים שמעבירים פעילויות, מהווים אוזן קשבת, עזרה ודוגמא אישית לנערים ולנערות תושבי היישוב.
המועדון פתוח בימים א-ה מהשעה 18:00 ועד השעה 22:00 בימי שישי משעה 21:30 ועד לשעה 00:30.
בית הנוער מיועד לנערות ונערים בגילאי ז-יב. מטרת בית הנוער הוא להעניק לנערים מקום בטוח ללא שיפוטיות או צפיות ממבוגרים או אחריות על ילדים, מקום לצמיחה והתפתחות אישית, תוך יצירת חברת נעורים של בני הגילאים השונים בישוב.
צוות בנצי:
ליאור קלי', יובל יפרח, שני בכר והילה בהלול

תנועת הנוער - צופים

צופים שבט גלבוע צור יצחק

שבט גלבוע- צופי צור יצחק
התנועה פועלת באמצעות מרחבי חינוך בלתי פורמלי (שבטים) ומחנכת ילדים ובני נוער, לערכים חברתיים וציוניים. כיום השבט מונה כ-250 ילדים ובני נוער. בשבט גלבוע – צור יצחק אנו פועלים החל מכיתה ה'-יב'
זמני פעילות: שלישי 17:30-19:00 שישי 15:00-17:00 בבית הנוער ובבית ספר "בית חינוך צור יצחק"
מרכז שבט גלבוע: טל שבתאי
טלפון: 05442441275
אימייל: sc.gilboa1@zofim.org.il
רישום לפעילות דרך אתר הצופים:  https://www.zofim.org.il/registration/

תנועת הנוער - בני עקיבא

בני עקיבא

בני עקיבא היא תנועת נוער דתית, המשלבת ערכים של תורה ועבודה. התנועה עובדת על בסיס נוער הדרכת נוער ומקדמת כמו כל תנועת נוער עצמאות, חשיבה ואהבת הארץ.
הסניף מונה כיום 40 חניכים ומדריכים וקומונרית בת שרות אחת. הפעילות מתקיימת בימי שני ושבת, בנוסף ישנם מסעות ומחנות קיץ אליהם אנו יוצאים בחגים וחופשות ואירועי שיא של התנועה במהלך השנה
ימי פעילות: ימי שני ושבת אחרי הצהריים בבית הנוער
רכזת סניף בני עקיבא: אביגיל חרמון
טלפון: 0506805764
אימייל: k-tzuryitzchak@bna.org.il
רישום לפעילות דרך האתר של תנועת בני עקיבא: https://rishum.bneiakiva.org.il/

אקספרט כושר קרבי

לוגו-אקספרט-1536x735

אקספרט הוא גוף ההכנה לצה"ל הגדול בישראל.
המטרה העיקרית היא להכין את הנוער שלנו בצורה הטובה ביותר לצה"ל. הפעילות מתקיימת פעמיים בשבוע, בשעות הערב והאימונים כוללים הכנה פיזית, מנטלית, הכנה לראיונות, אימונים בים אימונים מיוחדים למיונים ועוד.
צוות מצוינות – פיתוח היכולות הפיזיות, החברתיות, כושר ביטוי, העצמה, מנהגות ועבודת הצוות תחת אתגרים ועוד. כל זה במעטפת הנרחבת של אקספרט.
ימי פעילות
תיכונים: יום א' 17:30 ויום ה' 18:00 במרום השרון
חטיבות ביניים: ימי א' ד' בשעה 19:45 במרכז הקהילתי
אקספרט כושר קרבי:
דניאל: 050-8864110
אתר: WWW.KOSHERKRAVI.CO.IL
פייסבוק: אקספרט כושר קרבי
איסנטגרם: XPERTISRAEL

דילוג לתוכן